Młody kolarz
POCZĄTKI

Rower od najmłodszych lat

Swoją przygodę z rowerami zacząłem w wieku 17 lat. W 1990 wystartowałem w pierwszym wyścigu, który dał mi przepustkę do wstąpienia w barwy klubu MLKS Baszta Bytów. Wraz z rozwijającą się karierą kolarską zacząłem interesować się rowerami i osprzętem, na jakim jeżdżę. Pierwsze tuningi (linki pod owijką, klejenie gum, bieżnik naklejany na buty). Od początku z Tatą Edziem do dziś i oby jak najdłużej. Szczególnie pomógł i mój tato Edziu, który zresztą robi to po dziś dzień.

PIERWSZY WARSZTAT

Otwarcie warsztatu

Pierwszy warsztat założyłem w piwnicy blokowiska, sąsiedzi, ich znajomi i znajomi znajomych. Serwisowałem wszystko co wpadło mi w ręce, regenerowałem co się dało, ważne że było tanio i klient był zadowolony. W 1996 podjąłem decyzję o otwarciu warsztatu rowerowego. Nazwałem go Kolarzyk ponieważ sam byłem kolarzem. Jednocześnie dostałem propozycję pracy w moim klubie sportowym jako trener wspomagając.

Wyścig rowerowy
Pierwszy warsztat rowerowy
SKLEP I SERWIS

Rozwój firmy

Firma rozrastała się w mgnieniu oka, serwisowałem rowery od rana do nocy, jak mawiał mój przyjaciel – małymi kroczkami do przodu. Przeniosłem się do większego pomieszczenia i poza serwisem uruchomiłem również sprzedaż rowerów. Druga praca jako trener również zaczęła przynosić efekty, moi zawodnicy zostali Mistrzami Polski i dostali możliwość uczestnictwa w Mistrzostwach Europy i Świata.

Dzisiaj oferujemy wam profesjonalny warsztat i sklep rowerowy, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Pomożemy ci dopasować odpowiedni rower, naprawimy rowery wszystkich producentów. Posiadamy szeroki asortyment rowerów, akcesoriów, kasków, odzieży, okularów i obuwia. Nie zwlekaj i odwiedź nas już dziś.